OTN logo

Historia

OTN to profesjonalna firma zajmująca się projektowaniem, dostawą oraz uruchamianiem i promocją aplikacji Internetowych działająca na rynku ponad 9 lat. Łącznie zatrudnia ponad 10 developerów, analityków oraz testerów aplikacji – tworząc dedykowane rozwiązania dla swoich Klientów.

W OTN wierzymy, że innowacja technologiczna jest bezpośrednią przyczyną zdobywania przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw. Naszą misją jest pomagać w jej zdobyciu poprzez dostarczanie dedykowanych rozwiązań technologicznych dopasowanych do potrzeb naszych Klientów.

Specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych rozwiązań informatycznych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Budując rozwiązanie kładziemy szczególny nacisk nie tylko na doskonałość techniczną rozwiązania, ale również na dostarczaną funkcjonalność i realizowane za pomocą systemu zadania. Zwracamy uwagę na komfort i wygodę pracy oraz ergonomikę oferowanych rozwiązań. Realizując projekt zawsze pamiętamy o celach biznesowych dla których został powołany. W toku realizacji prac ściśle współpracujemy z Klientem upewniając się, że finalny efekt będzie w pełni spełniał jego oczekiwania.

Rozpoczynając każde przedsięwzięcie postępujemy zgodnie z naszymi zasadami. Uczciwie doradzamy najlepsze rozwiązanie techniczne – na podstawie własnych doświadczeń i rozwiązań lub produktów uważnie wybranych Partnerów. W każdym wypadku bierzemy odpowiedzialność za finalny efekt dostarczanego rozwiązania – zarówno od strony funkcjonalnej jak i technicznej. Starając się dostarczyć prawdziwą wartość dla naszych Klientów często wychodzimy poza ramy kontraktu doradzając najlepsze możliwe rozwiązania i dzieląc się naszym bogatym doświadczeniem.

Zarządzamy projektem w uporządkowany sposób. Zaczynamy od szczegółowej analizy oraz planu działania wraz z harmonogramem prac. Następnie tworzymy projekt szczegółowy oraz demo oferowanego rozwiązania – na każdym etapie upewniając się, że efekt finalny będzie zgodny z oczekiwaniami. Po etapie konstrukcji rozwiązania sami testujemy rozwiązanie zanim oddamy je naszemu Klientowi do oceny. Zawsze wspieramy naszego Klienta w uruchomieniu rozwiązania – od strony biznesowej poprzez testy akceptacyjne prowadzone wraz z finalnymi użytkownikami, dostarczenie dokumentacji, szkoleń oraz pomoc w zarządzaniu zmianą w przedsiębiorstwie, jak również od strony technicznej – uruchamiając rozwiązanie w docelowej architekturze technicznej, wykonując migrację danych lub też pomagając działowi IT w przeprowadzeniu produkcyjnego uruchomienia rozwiązania. Po uruchomieniu nie zostawiamy naszego Klienta samego – oferując okres stabilizacji w którym pomagamy zarządzać dostarczonym przez nas rozwiązaniem i upewniając się, że realizuje ono cele dla których zostało stworzone.