OTN logo

Archiwum aktualności

4 marca 2013 roku

Nowa strona OTN.pl

Opublikowaliśmy nową stronę www, która odzwierciedla aktualne portfolio świadczonych przez OTN usług. Mamy nadzieję, że będzie ona dobrą wizytówką naszych przedsięwzięć.

7 stycznia 2013 roku

Pozyskiwanie środków z Funduszy Europejskich

OTN z nowym rokiem podpisał umowę o strategicznej współpracy z firmą Stratego specjalizującą się w doradztwie z zakresu pozyskiwania środków z Funduszy Europejskich.

6 lipca 2011 roku

Zespół OTN pomaga dzieciom

Jak co roku zespół OTN będzie wspomagał Stowarzyszenie "Parafiada" w realizacji finałów olimpiady dziecięcej Parafiada 2011. Jak co roku kilka tysięcy dzieci z Polski i zagranicy będzie uczestniczyło w rozgrywkach Parafiadowych w terminie od 9 do 17 lipca 2011, biorąc udział w rywalizacjach sportowych, warsztatach teatralnych i wspólnej modlitwie. Zespół OTN odpowiada za dostarczenie systemu wspierającego prowadzenie rejestracji uczestników, zapisów na rozgrywki sportowe, publikacji wyników sportowych oraz wyłanianiu zwycięzców.

26 marca 2011 roku

Zmarł nasz przyjaciel i partner OTN

Z żalem zawiadamiamy, że niespodziewanie zmarł nasz przyjaciel i partner OTN - Tomek Śmietanka. Będzie nam go bardzo brakowało.

15 marca 2011 roku

Podniesienie Kapitału Zakładowego Spółki

Wspólnicy OTN zdecydowali o podniesieniu Kapitału Zakładowego Spółki do wartości 155.000 zł. Nowy kapitał zostanie przeznaczony na realizację strategii spółki oraz poprawę stabilności działalności operacyjnej.

4 lutego 2011 roku

Współpraca z firmą COMP

OTN podpisał Umowę o współpracy z firmą COMP w ramach której zrealizuje serię czatów z Zarządem Banku. Umowa obejmuje przygotowanie i wykonanie czatów.

31 grudnia 2010 roku

Kontrakt z DHL Global Forwarding

OTN podpisał umowę na realizację oprogramowania dla DHL Global Forwarding w zakresie usprawniania procesów sprzedaży.

20 sierpnia 2010 roku

Współpraca z Novare Technologies Corporation

OTN rozpoczął współpracę z Novare Technologies Corporation. Ten strategiczny kontrakt rozszerza znacznie port folio usług OTN świadczonych na rynku amerykańskim.

30 czerwca 2010 roku

Programy operacyjne innowacyjna gospodarka, działanie 8.1

otn.pl rozpoczął realizację dwóch projektów dla swoich Klientów, które objęte są dofinansowaniem Unii Europejskiej w ramach programu operacyjnego innowacyjna gospodarka, działanie 8.1.

6 kwietnia 2010 roku

Współpraca ze StrategicWire LLC

otn.pl rozpoczął współpracę ze StrategicWire LLC - agencją obsługującą monitoring mediów zlokalizowaną w Washington D.C., USA. StrategicWire dołączył do grona międzynarodwych klientów otn.pl.

20 grudnia 2009 roku

Współpraca z OTN GROUP

otn.pl rozpoczął współpracę z agencją reklamową OTN GROUP. Synergia obu firm będzie pozwalała oferować kompleksowe usługi z zakresu reklamy i marketingu oraz obsługi eventów wsparte zaawansowanymi rozwiązaniami IT.

10 listopada 2009 roku

Katyń - ocalić od zapomnienia

Zespół otn.pl dostarczył portal www.katyn-pamietam.pl w ramach programu "Katyń - ocalić od zapomnienia", poświęcony Bohaterom Zbrodni Katyńskiej, gromadzący społeczności i instytucje z całej Polski, zainteresowane upamiętnieniem oficerów, którzy pochodzili z ich okolicy.

14 sierpnia 2009 roku

Obsługa olimpiady sportowej

otn.pl dostarczył rozwiązanie dedykowane do zarządzania zawodami sportowymi od rejestracji zawodników przez rozgrywki i klasyfikację, aż po publikację wyników on - line.